Плазмотерапія: призначення та основні переваги
Плазмотерапія: призначення та основні переваги
Красива, гладенька та молода шкіра – це естетика у будь-якому віці. З сучасними методами естетичної косметології, такими як плазмотерапія обличчя, підтримувати свіжий та молодий вигляд шкіри стало легше та природніше. Плазмотерапія для обличчя – це інноваційний метод активного омолодження, який відрізняється своєю природністю та відсутністю агресивних компонентів.

Особливості та показання плазмотерапії PRP

Ця процедура, також відома як плазмоліфтинг, здійснюється через ін'єкції плазми, отриманої з власної венозної крові пацієнта, багатої на тромбоцити. Основною метою методу є стимуляція зростання нових клітин, що призводить до активної регенерації шкіри. Ця процедура показана при таких ситуаціях:
  • гіперпігментація;
  • зморшки різної глибини;
  • втрата пружності та тонусу шкіри;
  • тьмяний колір та в'ялість шкіри;
  • розширені пори та ін.
Плазмотерапія PRP надає природні та довгострокові результати, роблячи шкіру молодою, свіжою та сяючою.
Плазмотерапія: призначення та основні переваги

Протипоказання

Процедура плазмотерапії PRP, незважаючи на свою ефективність та безпеку, має певні протипоказання, при яких проведення цієї процедури є недоцільним. Такого методу не варто вдатися при таких ситуаціях: 
  • захворювання крові;
  • декомпенсовані захворювання нирок та печінки;
  • імунодефіцитні стани;
  • алергія на антикоагулянти та ін.
Порушення згортання крові може призвести до ускладнень у процесі проведення плазмотерапії. Пацієнти з серйозними порушеннями функцій нирок та печінки не є кандидатами для цієї процедури.

При імунодефіцитних станах також процедура пртипоказана.  Люди з порушеннями імунної системи можуть зіткнутися з ускладненнями під час проведення плазмотерапії. Люди, які страждають на алергію на препарати, що застосовуються в процедурі, повинні уникати цього методу. Плазмотерапія не рекомендується також у періоди вагітності та грудного вигодовування.

Тим не менш, при дотриманні всіх медичних стандартів та кваліфікації фахівців, плазмотерапія є безпечним та ефективним методом омолодження. У клініці Amel Smart, що знаходиться в Дніпрі, гарантується високий професіоналізм, використання сучасного обладнання та дотримання всіх необхідних медичних стандартів. Пацієнтам надається докладна консультація перед процедурою, у тому числі рекомендації щодо харчування та підготовки. Самі ін'єкції плазмотерапії проводяться у кілька етапів, із забезпеченням максимального комфорту та безпеки.
Добавил: Vladimir
Категория: Статьи 362
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close