Під Бахмутом нацгвардійці збили ворожий вертоліт Мі-24 | |
|
08.02.2023
14:00
257
| |
![]() Начальник служби ППО 3-ї бригади оперативного призначення із псевдо Партизан повідомив, що ворожий вертоліт знищений стрілком-зенітником із ПЗРК Ігла-1.Нацгвардійці збили ворожий вертоліт Мі-24 під Бахмутом. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії."Розрахунок ПЗРК 3 бригади оперативного призначення знищив російський ударний вертоліт Мі-24 в Донецькій області. Ударний вертоліт завдав вогневого ураження по наших підрозділах і прикривав з повітря ворожу піхоту, що наступала на лінію оборони українських захисників. Гвардійці зазначають, що гелікоптер від влучання ракети почав втрачати висоту і знижуватися, доля пілота невідома", - йдеться у повідомленні Нацгвардії. Начальник служби ППО 3-ї бригади оперативного призначення із псевдо Партизан повідомив, що ворожий вертоліт був знищений стрілком-зенітником із ПЗРК Ігла-1. "Слід зазначити, що це один із найшвидших ударних вертольотів у світі і вже третій російський вертоліт, збитий саме підрозділами 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України за час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Внаслідок бойової роботи зенітників 3-ї бригади оперативного призначення на Бахмутському напрямку окупанти частково втрачають боєздатність та повітряну перевагу. Також нагадаємо, що 7 лютого у небі над Бахмутом наші колеги-прикордонники збили російський штурмовик Су-25 Грач, а також БПЛА", - повідомляє прес-служба Нацгвардії. | |
|
Категория: Украина
257
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



