Перший танкер із газом Арктик СПГ 2 зайшов у китайський порт | |
|
28.08.2025
14:25
498
| |
![]() Танкер Arctic Mulan доставив газ із підсанкційного Арктик СПГ 2 до термінала в Бейхаї.Перший танкер із газом російського проєкту Арктик СПГ 2, що перебуває під санкціями США, зайшов у китайський порт. Про це повідомляє Bloomberg у четвер, 28 серпня.Судно Arctic Mulan на початку червня завантажило партію зрідженого газу у плавучому сховищі біля Камчатки, куди паливо раніше доставили танкери з Арктик СПГ 2. Вже у четвер воно прибуло до термінала в місті Бейхай на півдні Китаю. За даними агентства, у серпні видобуток газу на заводі Арктик СПГ 2 зріс і сягав понад 25 млн кубометрів на добу. Санкції проти Арктик СПГ 2 США запровадили восени 2023 року. Через них Новатек не зміг вийти на експорт: покупці відмовлялися навіть попри 40% знижки. У 2024 році компанія завершила монтаж другої виробничої лінії, втім, зведення третьої відтермінувала. Минулого року з заводу було відправлено вісім партій газу до плавучих сховищ у Росії, цього року - ще п’ять. Однак підтверджень, що вони знайшли покупців, немає. | |
|
Категория: Мир
498
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



