Організація американських держав підтримала Україну - Кулеба
Організація американських держав підтримала Україну - Кулеба

Америка та Україна об'єднані одною мовою демократії, свободи, прав людини та міжнародного права, зазначив очільник МЗС.

Двадцять п'ять країн-учасниць Організації американських держав (ОАД) ухвалили декларацію до другої річниці від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це напередодні повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в соцмережі Х.

Він подякував країнам, які взяли участь у розробці документа, особливо Антигуа і Барбуді за презентацію та Аргентині за головування у Постійній Раді ОАД.

"Потужна декларація, яку сьогодні підтримали 25 держав-членів ОАД, чітко зазначає, що російська агресія не буде терпимою і що підтримка України непохитна, незалежно від того, що Путін робить, щоб її послабити", – написав Кулеба.

Він також наголосив, що вдячний ОАД за те, що вона приділяє особливу увагу порушенням Росією прав людини в Україні, зокрема, прав дітей, «яких окупанти крадуть у нас, змінюють імена, позбавляють майбутнього на батьківщині».

"Америка та Україна об'єднані. Ми всі говоримо однією мовою, мовою демократії, свободи, прав людини та міжнародного права. Натомість мову війни обрала Росія, яку два роки тому справедливо вигнали з ОАД", – додав Кулеба.
Добавил: Loci
Категория: Украина 858
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close