Окупанти заявляють, що не збираються йти з Енергодара | |
|
28.11.2022
13:06
235
| |
![]() Влада РФ і окупаційна влада тимчасово захопленого російськими військами міста Енергодар Запорізької області запевняє, що Збройні сили Росії, як і раніше, тримають під контролем Запорізьку атомну станцію і не планують її залишати. Про це повідомляють російські ЗМІ та окупаційні пабліки. Повідомляється, що раніше про наміри ЗС РФ залишити територію ЗАЕС писали українські ЗМІ, а також голова компанії Енергоатом Петро Котін, але окупаційна адміністрація Енергодара заявляє, що це фейк. Як стверджують автори звернення, Росенергоатом планує найближчим часом створити резервне джерело енергопостачання для Запорізької АЕС. За словами голови корпорації Рената Карчаа, два енергоблоки ЗАЕС будуть переведені в режим гарячої зупинки для подачі опалення в Енергодар. | |
|
Категория: Украина
235
| |
|
Сейчас читают
Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



