Окупанти з артилерії обстріляли село на Херсонщині | |
|
22.12.2022
13:41
186
| |
![]() У ніч на 22 грудня окупанти завдали удару з артилерії по селу Станіслав Херсонської області. Про це повідомляє заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму Telegram-каналі. Через удар російської артилерії у Станіславі пошкоджено електромережі та газопроводи. Поранено чоловіка, йому надається медична допомога. Також пошкоджено 10 будинків місцевих мешканців. "Тут уже розпочали ремонтні роботи, люди отримали матеріали, щоб максимально швидко прибрати наслідки пошкоджень", - написав Тимошенко. | |
|
Категория: Украина
186
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



