Окупанти влаштували "шпиталі" у двох пологових будинках Луганська - Генштаб | |
|
31.01.2023
10:52
282
| |
![]() Противник зазнає значних втрат у регіоні та використовує цивільні медустанови для лікування поранених.Війська РФ продовжують зазнавати великих втрат і почали використовувати додаткові цивільні медичні установи для розміщення поранених. Про це 31 січня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.Так, в окупованому Луганську, на території пологового будинку міської лікарні №3 та пологового будинку обласної лікарні загарбники розгорнули "польовий госпіталь", де лікують російських військовослужбовців. "У зв'язку з використанням противником двох пологових будинків для лікування поранених росіян у місті можливо прийняти пологи тільки в Луганському обласному перинатальному центрі, де катастрофічно не вистачає місць та створюються ризики та несприятливі умови для пологів", - наголосили в Генштабі. | |
|
Категория: Россия
282
| |
|
Сейчас читают
Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



