Окупанти обмежили пересування на Запоріжжі | |
|
04.01.2023
13:39
311
| |
![]() Окупанти обмежують вільне пересування громадян на тимчасово захоплених територіях Запорізької області. Про це 4 січня повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. "Тепер для виїзду за межі населених пунктів потрібно буде отримати перепустку у фейковій комендатурі. При цьому окупанти вимагають надати особисті дані та документи на право власності на авто", - зазначив він. Міський голова Мелітополя наголосив, що загарбники хочуть ще більше контролювати цивільних та обмежити свободу пересування на зайнятій території. "У деяких селах поблизу тимчасово окупованого Токмака вже діють "комендантські дні" - жителі не можуть вийти на вулицю до 8 січня. У Токмаку такі обмеження діятимуть з вечора 6 січня", - додав Федоров. | |
|
Категория: Россия
311
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



