Окупанти легалізують розкрадання Авдіївського коксохіму - ЦНС
Окупанти легалізують розкрадання Авдіївського коксохіму - ЦНС

Окупанти знайшли "інвестора", який має стати нібито законним власником одного із найбільших коксохімічних підприємств у Європі.

Російські загарбники легалізують розкрадання Авдіївського коксохіму. Для цього колаборанти вигадали спосіб "узаконення" шляхом залучення інвестора. Про це повідомляє Центр національного спротиву в середу, 8 травня.
 
"Колаборанти вигадали спосіб як узаконити розкрадання Авдіївського коксохімічного заводу. Вони знайшли "інвестора", який має стати нібито законним власником одного із найбільших коксохімічних підприємств у Європі. Інформація про те хто саме став господарем підприємства наразі не озвучується", - йдеться в повідомленні.

Водночас у ЦНС наголошують, що "договори" адміністрацій псевдореспублік не мають жодної юридичної сили.
 
"Ворог це добре розуміє, але працює за принципом - після мене хоть випалена земля", - пояснюють у Центрі.
 
Зазначається, що процес грабунку Авдіївського коксохіму розпочався відразу, як тільки окупанти захопили завод. Росіяни почали активно вивозити вціліле обладнання до порту Маріуполя під виглядом лому із залишків знищеного ними коксохімічного заводу.

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ) розташований в Авдіївці Донецької області. Підприємство випускало 31 вид продукції, основним із яких є доменний кокс для металургії.
 
Під час масових атак російських окупантів, зокрема з осені минулого року, територія заводу постійно потрапляла під ворожі обстріли та авіаудари.
Добавил: Loci
Категория: Украина 692
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close