Одеський віце-губернатор вийшов із СІЗО під заставу - ЗМІ | |
|
09.01.2023
16:44
253
| |
![]() Заступник голови Одеської ОВА Олег Муратов вніс заставу в сумі 3,2 мільйона гривень і до суду перебуватиме вдома.Підозрюваний у хабарництві заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олег Муратов вийшов із СІЗО під заставу у 3,2 млн гривень. Про це повідомляє місцеве видання Думська з посиланням на джерела у правоохоронних органах.У судовому засіданні Муратов заявив, що став жертвою помсти "потерпілої особи", а ще все це - гра спецслужб держави-агресора. Суд, однак, погодився з аргументами слідства та прокуратури, відправивши чиновника у СІЗО. Захисник підозрюваного Вадим Оксюта вимагав закритого засідання, але його клопотання не задовольнили. Нагадаємо, 5 січня СБУ затримала Муратова, який за 35 тис. дол. хотів "відмазати" підлеглого від відповідальності за присвоєння державного майна. Ціна питання - 35 тис. доларів США. Служба безпеки України задокументувала факт передачі чиновнику частини грошей - 27 тисяч доларів. | |
|
Категория: Украина
253
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 |
| Всего комментариев: 0 | |



