Не ППО і не супутник: у КМВА уточнили інформацію про спалах
Не ППО і не супутник: у КМВА уточнили інформацію про спалах

Повідомлення про падіння американського супутника було попереднім. Воно не підтвердилось, як і ракетна атака.

Яскравий спалах у небі над Києвом не пов'язаний із ракетним обстрілом або падінням супутника NASA. Що саме сталося - доведеться з'ясувати, заявила 20 квітня прес-служба Київської міської військової адміністрації.

Зазначається, що інформація столичної влади про падіння американського супутника була "попередньою" і її оприлюднили, щоб заспокоїти киян.

"Яскраве світло від падіння невідомого об'єкта викликало у киян хвилювання та занепокоєння. Щоб заспокоїти мешканців та гостей столиці, Київська військова адміністрація оприлюднила інформацію про ймовірне падіння американського сателіта з позначкою "попередня інформація", - пояснив начальник КМВА Сергій Попко.

За його словами, на той момент даних чи попереджень про можливе входження до атмосфери Землі великого космічного тіла не було. Однак, було попередження від NASA про падіння на Землю їхнього космічного супутника.

"Зараз після офіційної заяви NASA ми можемо дати уточнену інформацію - це не був їхній супутник. Що саме це було - повинні з'ясувати тільки фахівці... Це не був ракетний обстріл, наша протиповітряна оборона не застосовувала існуючого озброєння", - додав голова військової адміністрації.

Також інцидент у Києві прокоментував спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

"Повітряні сили не працювали в цьому напрямку. Вони працювали на східному напрямку, де було збито десять Шахедів", - зазначив він.

Ігнат наголосив, що Повітряні сили не займаються небесними тілами, а зосереджені на відбитті атак РФ. При цьому сигнал повітряної тривоги оголосили, оскільки сталася позаштатна ситуація, на яку потрібно було реагувати.
Добавил: Loci
Категория: Украина 108
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close