Не хочу бути тягарем: Сидорчук про можливе повернення в Динамо | |
|
14.05.2025
14:38
1549
| |
![]() Сергій Сидорчук розповів про можливість свого повернення до київського клубу та збірної України.Футболіст Вестерло Сергій Сидорчук прокоментував своє рішення про небажання повертатися до Динамо Київ у ролі гравця.Півзахисник вважає, що в команді є молоді футболісти, які розвиваються. "Я говорив, що не кажу "прощавай" Динамо взагалі. Як футболіст я не хочу бути тягарем для Динамо, я не буду робити цей крок. Якщо чесно, я і не дивлюся в бік Динамо, як футболіст. Кажу чесно, як є. Там є молоді хлопці на моїй позиції, які розвиваються. Не бачу сенсу це ворушити. Ті гравці, які там зараз є, дійсно заслуговують грати в Динамо. І дай Бог, вони виростуть у ще кращих футболістів", - зазначив Сидорчук для Football.ua. | |
|
Категория: Спорт
1549
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



