Нацбанк актуалізував валютні обмеження для волонтерів
Нацбанк актуалізував валютні обмеження для волонтерів

НБУ додав новий код БпЛА до переліку кодів товарів оборонного призначення, які можуть купувати волонтери – фізичні особи за кордоном.

З 2 березня уточнено перелік кодів товарів, які можуть купувати волонтери – фізичні особи за кордоном для підтримання обороноздатності України. Про це повідомляє прес-служба НБУ.
 
Зазначається, 1 січня набув чинності новий закон Про митний тариф України, яким, зокрема, виділено новий код для безпілотних літальних апаратів (БпЛА).
 
З огляду на це, НБУ додав новий код БпЛА до переліку кодів товарів оборонного призначення, які можуть купувати волонтери – фізичні особи за кордоном для сприяння підтримці обороноздатності України.
 
До списку також раніше було включено тепловізори, рації, бронежилети, каски, шоломи, військову і тактичну форму, військове і тактичне взуття, захисний одяг, оптичні прилади для стеження, спальні мішки, каремати та засоби для надання медичної допомоги.
 
Також повідомляється, що НБУ надав можливість перераховувати іноземну валюту фонду, створеному посольством Турецької Республіки в Україні для підтримки постраждалих від землетрусів у Туреччині.
 
Нагадаємо, Кабінет Міністрів України дозволив ввозити БпЛА без оформлення гарантійних листів на період дії воєнного стану.
 
Раніше повідомлялось, що НБУ переглядає стратегію з урахуванням затягування війни.
Добавил: Loci
Категория: Украина 124
Рейтинг: 2.7/3
Всего комментариев: 0
avatar
close