На Таврійському напрямку знищено понад дві роти РФ | |
|
29.07.2023
10:06
559
| |
![]() Також знищено два танки, чотири ББМ, гармата Д-20, БПЛА Supercam, БПЛА Zala, БПЛА Еленор, гармата 2А36 Гіацинт-Б, вісім складів боєприпасів РФ.Російські окупанти протягом 28 липня втратили на Таврійському напрямку вбитими і пораненими понад дві роти військовослужбовців. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександр Тарнавський у Telegram."На Таврійському напрямку триває робота. Сили оборони системно вибивають ворога та мають певний успіх. Зокрема, українські військові звільнили Старомайорське на Донеччині і закріплюються на досягнутих рубежах, зазначив він. За словами Тарнавського, за останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали більше двох рот. Знищено 19 одиниць військової техніки противника. Зокрема, 2 танки, 4 ББМ, гармата Д-20, БПЛА Supercam, БПЛА Zala, БПЛА Еленор, гармата 2А36 Гіацинт-Б та автомобільна техніка. Також було знищено вісім складів боєприпасів РФ. Зазначається, що протягом 27 липня росіяни 17 разів атакували українські позиції на Таврійському напрямку та здійснили 666 обстрілів. Артилерійські підрозділи Сил оборони виконали 1510 вогневих завдань. | |
|
Категория: Украина
559
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



