На Омському НПЗ пролунав потужний вибух | |
|
26.08.2024
15:06
594
| |
![]() Попередньо вибухнула установка АВТ-11. З установки, яка призначена для поділу нафти на фракції та подальшої їхньої переробки, йде вогонь.На нафтопереробному заводі Газпромнефть-ОНПЗ пролунав потужний вибух, згодом на території підприємства почалася пожежа. Про це пише російський Телеграм-канал Astra у понеділок, 26 серпня.Попередньо вибухнула установка АВТ-11. З установки, яка призначена для поділу нафти на фракції та подальшої їхньої переробки, йде вогонь. Наразі площа пожежі становить 1000 кв. "Підрозділи МНС Росії виїхали на пожежу у кількості 7 одиниць техніки та 27 осіб особового складу. Попередня площа пожежі складає 1000 кв. Інформація уточнюється", - пояснили рятувальники. Згодом на підприємстві повідомили, що займання на Омському НПЗ - під контролем. "Підприємство працює у штатному режимі", - додали в офіційному коментарі НПЗ. Раніше повідомляли, що у Росії сталася пожежа на нафтопереробному підприємстві Транснафти в Республіці Комі. Нагадаємо, нещодавно українські спецслужби ударили по складах із пальним в Ростовській і Бєлгородській областях Росії. Під удар потрапив склад пально-мастильних матеріалів на території комбінату Атлас Управління Федеральної агенції державних резервів РФ в Ростовській області та нафтобазу Губкінська в Бєлгородській області. | |
|
Категория: Россия
594
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



