На Одещині троє дітей отруїлися чадним газом | |
|
09.01.2024
12:16
745
| |
![]() Трьох дівчат-підлітків відвезли в Березівську лікарню, зазначає Державна служба з надзвичайних ситуацій.Троє дітей отруїлися чадним газом через неправильно встановлений генератор у будинку в Одеській області у ніч перед вівторком, 9 січня. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) на своїй Facebook-сторінці."Сьогодні вночі з діагнозом - отруєння чадним газом в Березівську лікарню госпіталізовано трьох дівчат: 2009, 2011 та 2012 років народження", - мовиться в повідомленні. Причиною отруєння є порушення правил встановлення генератора в будинку. Обставини події встановлюватиме поліція. "Закликаємо вас неухильно дотримуватися вимог пожежної безпеки. Памʼятайте, найменше порушення правил може призвести до трагедії!", - наголосили в ДСНС. | |
|
Категория: Украина
745
| |
|
Сейчас читают
ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



