На Одещині оновили графіки відключень світла | |
|
28.12.2022
17:59
312
| |
![]() На Одещині оновили графіки відключень світла. Тепер обмеження триватимуть три години. Про це повідомляє сайт ДТЕК Одеської електромережі. "Наразі діють оновлені графіки стабілізаційних відключень. Вони враховують поточну складну ситуацію в енергосистемі після останніх масованих обстрілів", - йдеться у повідомленні. Згідно з новими графіками, одесити три години будуть без світла, а наступні відключення – за шість годин. Графіки відключень електроенергії на Одещині можна дізнатися за посиланням. | |
|
Категория: Украина
312
| |
|
Сейчас читают
Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



