На Одещині мобілізований чоловік з епілепсією помер у військовій частині
На Одещині мобілізований чоловік з епілепсією помер у військовій частині

Обставини смерті мобілізованого чоловіка з епілепсією з Одеської області розслідуватиме прокуратура. 

Прокурори перевіряють обставини мобілізації та надання медичної допомоги жителю смт Ширяєво Одеської області, який помер після прибуття до військової частини від нападу епілепсії. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Слідчі СП відкрили кримінальне провадження через можливе недбале ставлення до військової служби представників Березівського ТЦК та СП Одеської області. Під час досудового розслідування правоохоронці перевіряють законність призову на військову службу померлого жителя смт Ширяєво з урахуванням стану його здоров’я.

Крім того, Миколаївською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Південного регіону розпочато кримінальне провадження через можливе недбале ставлення до військової служби службових осіб медичної служби однієї з військових частин Миколаївщини.

Під час досудового розслідування слідчі перевіряють своєчасність надання військовослужбовцю кваліфікованої невідкладної медичної допомоги після приступу епілепсії.

Про смерть мобілізованого з інвалідністю з дитинства повідомили місцеві пабліки. У військовій частині у нього стався напад епілепсії та він помер. Чоловіку було 29 років, повідомили в ЗМІ з посиланням на місцевих жителів.
Добавил: Loci
Категория: Украина 561
Рейтинг: 4.8/4
Всего комментариев: 0
avatar
close