На Київщині командир частини брав гроші з військових за "відпустки" | |
|
29.01.2026
11:38
286
| |
![]() Посадовець отримував кошти за неофіційні дозволи на залишення місця служби, що давало можливість військовим виїжджати за межі Київського гарнізону.Викрито командира однієї з військових частин на Київщині, який систематично отримував гроші від підлеглих військовослужбовців. Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань в четвер, 29 січня. За даними слідства, упродовж 2023 року офіцер на постійній основі вимагав та отримував кошти за неофіційні дозволи на залишення місця служби, що давало можливість військовим виїжджати за межі Київського гарнізону. Гроші підлеглі перераховували на особисту банківську картку командира. Посадовець використав своє службове становище для особистого збагачення, тиснучи на підлеглих та ставлячи їх у залежне становище. У межах досудового розслідування задокументовано 14 епізодів отримання неправомірної вигоди від дев'ятьох військовослужбовців. Командиру військової частини повідомили про підозру. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Крім того, протягом 2025 року про підозру повідомили дев'ятьом військовослужбовцям, які передавали гроші посадовцю. Обвинувальні акти щодо них уже скерували до суду. | |
|
Категория: Украина
286
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



