На Херсонщині запровадили низку заборон для населення
На Херсонщині запровадили низку заборон для населення

Місцева влада заборонила відвідувати кладовища, проводити богослужіння в період комендантської години, а також допускати сім'ї з дітьми до зон обстрілів та боїв.

Рада оборони Херсонської області прийняла низку важливих рішень щодо безпеки мирних жителів. Зокрема, запроваджено заборону на відвідування кладовищ, а також на в'їзд сімей з дітьми до окремих населених пунктів, повідомила 5 квітня прес-служба Херсонської ОВА.

Зазначається, що на території регіону заборонено відвідувати кладовища та місця поховань, також заборонено богослужіння у церквах у період комендантської години та скупчення людей під час Великодніх свят.

"Це вимушені заходи через мінну небезпеку і високий ризик ворожих ударів", - наголосила місцева влада.

Крім того, заборонено повернення сімей з дітьми до зони постійних обстрілів та бойових дій.

До списку увійшли населені пункти: Кізомис, Велетенське, Берегове, Янтарне, Дніпровське, Білозерка, Приозерне, Комишани, Зимівник, Антонівка, Придніпровське, Садове, Микільське, Понятівка, Токарівка, Новотягинка, Іванівка, Тягинка, Львове, Ольгівка, Бургунка, Миколаївка, Одрадокам’янка, Козацьке, Веселе, Берислав, Новоберислав, Зміївка, Червоний Маяк, Новокаїри, Республіканець, Милове, Качкарівка, Саблуківка, Дудчани, Гаврилівка, Михайлівка, Золота Балка, Осокорівка.

Також на місяць продовжено термін дії дозволу на продаж алкоголю. До 15 травня на Херсонщині спиртні напої продаватимуться з 10:00 до 15:00.
Добавил: Loci
Категория: Украина 390
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close