На Харківщині українські захисники витіснили росіян за межі України
На Харківщині українські захисники витіснили росіян за межі України

Будуючи лінію фортифікацій на російській стороні, ворожі війська перейшли на територію України і почали зводити укріплення поблизу кордону.

У Куп’янському районі Харківщини прикордонники Сталевого кордону разом з бійцями ЗСУ витіснили окупантів за межі України. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Повідомляється, що наземна й повітряна розвідки бригади Сталевий кордон виявили, що будуючи лінію фортифікацій на російській стороні, ворожі війська перейшли на територію України і почали зводити укріплення поблизу кордону.

"Наші розвідники вирахували час, коли на спостережному пункті та біля нього на українській території перебувало близько півтора десятка приблуд. Прикордонники спільно з бійцями однієї з танкових бригад спланували спільні заходи з витіснення ворога за межі державного кордону. Кількох загарбників ліквідували прикордонні снайпери, а коли вороги почали втікати з території України, наші захисники відкрили вогонь із танків та мінометів", - йдеться у повідомленні Держприкордонслужби. 
Добавил: Loci
Категория: Украина 334
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close