Молдова вперше отримала газ через Трансбалканський газопровід | |
|
03.12.2022
18:42
318
| |
![]() Молдова в тестовому режимі вперше імпортувала природний газ Трансбалканським газопроводом у зворотному напрямку - з півдня на північ. Про це повідомило місцеве видання NewsMaker з посиланням на компанію Energocom. Вказано, що у тестовому режимі було імпортовано 4,3 млн кубометрів газу Трансбалканським трубопроводом у зворотному напрямку. "Раніше Трансбалканський коридор працював лише з півночі на південь, але тепер вперше вдалося транспортувати неросійський газ у зворотному напрямку", - йдеться у повідомленні. За словами в.о. директора Energocom Вадима Бринзана, є кілька потенційних джерел постачання газу. "Energocom повинен був побудувати мости та відносини з якомога більшою кількістю компаній з європейських країн, щоб Молдова була на 100% забезпечена природним газом та електроенергією", - додав він. | |
|
Категория: Мир
318
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



