Молдова продовжила тимчасовий захист для українців
28.02.2024 17:16 1189
Молдова продовжила тимчасовий захист для українців

Захист буде автоматично продовжено, як і термін дії документа, що посвідчує особу одержувача.

Молдова продовжила дію тимчасового захисту на території країни для українців. Термін дії захисту продовжено ще на рік, повідомила пресслужбу молдовського уряду.
 
"Строк надання тимчасового захисту переміщеним особам з України буде подовжено ще на один рік, починаючи з 1 березня 2024 року і закінчуючи 1 березня 2025 року", - йдеться в повідомленні.
 
При цьому наголошується, що захист буде автоматично продовжено, як і термін дії документа, що посвідчує особу одержувача.
 
Особи, які користуються тимчасовим захистом у Молдові, матимуть право працювати на території країни без отримання права на тимчасове проживання з метою працевлаштування, за умови, що вони зареєстровані в територіальному підрозділі Національного агентства із зайнятості, в радіусі якого вони проживають.
 
Наразі на території Молдови перебувають понад 116 тисяч переміщених осіб з України. Майже 39 тисяч із них пройшли попередню реєстрацію для отримання тимчасового захисту, а понад 30 тисяч уже отримали документи, що засвідчують особу.
 
Добавил: Loci
Категория: Мир 1189
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close