Модель OnlyFans у 34 роки стала бабусею
16.08.2023 12:33 876
Модель OnlyFans у 34 роки стала бабусею

За словами моделі, найбільша перевага бути молодою бабусею в тому, що у неї дуже багато енергії, і вона може витрачати її на онуку.

Модель OnlyFans Рейчел Макінтайр стала бабусею у віці 34 років. Її дочка, яка завагітніла в 17 років наприкінці минулого року, народила первістка. Про це повідомляє Daily Mail.

За словами жінки, яка завагітніла, коли їй було всього 15 років, зізналася, що і у неї були деякі сумніви щодо того, щоб бути молодою бабусею, бо вона знає, як важко бути молодою матір'ю, яка працює повний робочий день.

"Моїй доньці щойно виповнилося 18, і я була дуже вражена, коли дізналася, що вона вагітна. Але щойно я це прийняла, з'явилося хвилювання. Я почала включатися та розуміла, що зобов'язана підтримати її", - сказала вона.

Макінтайр з гордістю додає, що оточуючі абсолютно не вірять у те, що вона вже бабуся:

"Люди навіть не вірять, що я мама своєї дочки. Вони дивляться на мене в повному шоці, коли я кажу їм про це. Вони такі: "Зачекайте, ви хіба не сестри?" Коли я кажу, що я вже й бабуся, це ще більший шок. У мене завжди запитують посвідчення особи, бо я маю такий молодий вигляд. Це дратує, але це і комплімент".

Хоча Рейчел насолоджується своєю новою роллю бабусі після народження онуки 25 липня, вона зізналася, що їй було важко спостерігати, як її дочка народжує.

"Було досить травматично бачити, як ваша дочка проходить через щось подібне в 17 років. Пологи були трохи жахливими, але, на щастя, моя онука - така хороша дитина. Вона справді не плаче. Вона просто видає звуки, коли голодна, їсть і спить", - сказала вона.

У майбутньому Рейчел, яка ще має десятирічну доньку, хоче, щоб онука називала її бабусею.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 876
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close