Міністр закордонних справ Японії відвідає Київ
Міністр закордонних справ Японії відвідає Київ

Йошімаса Хаясі і Дмитро Кулеба обговорять участь України у роботі міжнародної спільноти, щоб "якнайшвидше покласти край російському вторгненню".

До України з візитом направляється міністр закордонних справ Японії Йошімаса Хаясі. Він проведе зустріч зі своїм українським колегою Дмитром Кулебою у Києві, повідомило МЗС Японії у суботу, 9 вересня.

Вказано, що сьогодні Хаясі підтвердить тверду підтримку України. Також міністри обговорять участь Києва у роботі міжнародної спільноти, щоб "якнайшвидше покласти край російському вторгненню в Україну".

Хаясі у цьому візиті супроводжують керівники японських компаній.

"Ми сподіваємося, що у цих компаній буде можливість безпосередньо вислухати та спілкуватися з потребами відновлення та реконструкції української сторони, що стане початком поглиблення участі японських компаній у майбутній допомозі у реконструкції України", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 29 серпня президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Японії Фуміо Кішідою. За її підсумками український лідер заявив, що Україна готова почати укладати двосторонні угоди з Японією у межах декларації G7.

Як відомо, Японія готова надати Україні додаткову підтримку через проєкти Світового банку з ремонту житла, яке постраждало через агресію Росії.
Добавил: Loci
Категория: Украина 420
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close