Метінвест запустив "командні премії"
Метінвест запустив

Першу командну премію працівники виробничих та ремонтних підприємств можуть отримати вже наприкінці липня.

Компанія Метінвест запровадила з 1 червня додаткову премію для співробітників виробничих і ремонтних підприємств в Україні. Про це повідомляється на її сайті у понеділок, 26 червня.

Зазначено, що розмір премії може сягати 25% від окладу, і навіть більше – залежно від виконання колективом підприємств встановлених перед ними командних завдань й досягнення високих результатів попри важкі умови, які склалися в Україні через повномасштабну війну з Росією.

Першу командну премію працівники виробничих та ремонтних підприємств, які досягнуть визначених для них показників, зможуть отримати вже наприкінці липня. Але умови надання премії будуть відрізнятися залежно від сфери діяльності підприємств.

"Для Метінвесту співробітники компанії завжди залишаються на першому місці. Ми розуміємо, наскільки важливо підтримати працівників та їхні родини під час війни. І ми вдячні кожному за працю та самовідданість. Впевнена, що командна робота й націленість на спільний результат допоможе всім нам гідно пройти цей надскладний період", – зазначила директорка зі сталого розвитку та взаємодії з персоналом групи Метінвест Тетяна Петрук.

Нагадаємо, від початку війни Метінвест спрямував на допомогу державі та українцям 3,7 млрд гривень, з яких більш як 2 млрд гривень – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Ріната Ахметова Сталевий фронт.

Також повідомлялося, що за перший квартал 2023 року Метінвест перерахував понад 2,5 млрд гривень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні. А за 2022 рік компанія перерахувала 20,5 млрд гривень до бюджетів усіх рівнів.
Добавил: Loci
Категория: Украина 175
Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close