Маріупольці в окупації можуть залишитися без тепла взимку - мерія | |
|
14.10.2023
12:25
550
| |
![]() Тимчасово окупований Маріуполь захоплений російськими військами з лютого 2022 року. За цей час життя населення міста значно погіршилося.Мешканці окупованого Маріуполя можуть залишитися без опалення взимку адже у місті склалася критична ситуація з інфраструктурою. Про це у п'ятницю, 13 жовтня, заявили у Маріупольській міській раді (у вигнані) в Telegram.Зазначається, що переважна більшість домів у місті досі залишається в аварійному стані без підведених комунакацій. Натомість росіяни не квапляться ремонтувати житло. Зокрема, мешканці будинків на вулиці Гонди, 40, 42 та 48 б'ють тривогу - їм влітку зрізали батареї і досі не поставили нові. "На питання, коли буде проведено опалення, була відповідь: "Нам не платять, робити не будемо. У квартирах вже холодно! З такими темпами до зими не підключать", - йдеться у повідомленні. | |
|
Категория: Украина
550
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



