Лукашенко зібрався з візитом на три дні до Китаю
25.02.2023 15:10 178
Лукашенко зібрався з візитом на три дні до Китаю

Олександр Лукашенко обговорить з керівництвом Китаю двосторонні відносини та "гострі виклики у сучасній міжнародній обстановці".

Формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко 28 лютого-2 березня здійснить "державний візит" до Китаю. Про це повідомляється на його сайті у суботу, 25 лютого.

"У центрі уваги будуть питання розвитку торговельно-економічного, інвестиційного та гуманітарного співробітництва, реалізація спільних масштабних проектів, взаємодія у політичній сфері, реагування на найбільш гострі виклики у сучасній міжнародній обстановці", – йдеться у повідомленні.

У Мінську стверджують, що Лукашенко та голова КНР Сі Цзіньпін проведуть переговори у вузькому та розширеному складах делегацій. Планується підписання великого пакету документів щодо розвитку відносин у ключових сферах.

Також Лукашенко проведе кілька зустрічей із іншими вищими посадовими особами КНР, керівництвом провідних китайських корпорацій.

Нагадаємо, минулого місяця Лукашенко відвідав Емірати та Зімбабве. За підсумками поїздки глави Білорусі до африканської країни з'явилася яскрава пародія.
Добавил: Loci
Категория: Мир 178
Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close