Литва підписала контракт із Rheinmetall щодо виробництва снарядів
03.06.2024 15:26 862
Литва підписала контракт із Rheinmetall щодо виробництва снарядів

Місцезнаходження інвестиційного проєкту, якому надано статусу "великого", має бути оголошено найближчими тижнями.

Литва підписала угоду з німецьким концерном Rheinmetall щодо будівництва заводу з виробництва снарядів. Його вартість складе 180 млн євро, повідомило міністерство економіки та інновацій Литви у понеділок, 3 червня.

"Будівництво заводу Rheinmetall у Литві є надзвичайно значущим кроком до задоволення нагальних потреб оборони та безпеки нашої країни. Це допоможе забезпечити безперебійний доступ до необхідної зброї та боєприпасів, оскільки ми самі вироблятимемо це для захисту Європи. Очікується, що після інвестування понад 180 млн євро нове виробництво створить щонайменше 150 нових робочих місць", – сказала міністр Аушріне Армонайте.

Місцезнаходження інвестиційного проєкту, якому надано статусу "великого", має бути оголошено найближчими тижнями. Очікується, що завод вироблятиме десятки тисяч боєприпасів на рік.

"Ми вдячні за таке довгострокове партнерство із Литвою. Це ще раз підтверджує наше прагнення бути одним із стовпів національної та міжнародної безпеки", – заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер.
Добавил: Loci
Категория: Мир 862
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close