Ліга чемпіонів: Барселона перемогла ПСЖ, Атлетіко - Боруссію

В престижному клубному футбольному турнірі Європи зіграли перші чвертьфінальні матчі стадії плей-оф.

Результативними вийшли перші чвертьфінальні матчі футбольної Ліги чемпіонів. Після того, як у стартових іграх команди спільними зусиллями забили десять голів, напередодні глядачі побачили вісім м'ячів.

Єдиною відмінністю стало те, що в обох поєдинках в середу було визначено переможця.

Барселона, незважаючи на гостьовий статус поєдинку проти ПСЖ, змогла скористатися численними помилками воротаря і захисту парижан і вирвала перемогу 3:2. Матч-відповідь команди проведуть 16 квітня.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. 10 квітня

ПСЖ – Барселона – 2:3

Голи: Дембеле (48), Вітінья (51) – Рафінья (37, 62), Крістенсен (77)

Попередження: Вітінья (65) – Серхі Роберто (34), Кубарсі (82)

ПСЖ: Доннарумма, Нуну Мендеш, Бералдо, Ернандес, Маркіньос, Руїс (Гонсалу Рамуш, 85), Вітінья, Лі Кан Ін (Заїр-Емері, 61), Мбаппе, Асенсіо (Баркола, 46), Дембеле

Барселона: тер Стеген, Канселу, Кубарсі, Араухо, Кунде, Гюндоган (Фермін, 85), Ф. де Йонг (Крістенсен, 76), Серхі Роберто (Педрі, 61), Рафінья (Ферран Торрес, 76), Левандовськи, Ямаль (Фелікс, 61)

Тим часом у Мадриді Атлетіко приймав Боруссію Дортмунд. Господарі 70 хвилин володіли беззаперечною перевагою на полі,  і вели у рахунку 2:0.

Утім німецький клуб не здавався. Гості забили одного разу, і мали шанс зрівняти рахунок, проте влучили у каркас воріт. 2:1 - на користь Атлетіко. Матч-відповідь команди проведуть 16 квітня.

Атлетіко – Боруссія – 2:1

Голи: Де Пауль (4), Ліно (32) - Аллер (81).

Попередження: Ліно (27), Льоренте (29), Хіменес (75) - Емре Джан (24), Матсен (53).

Атлетіко: Облак – Моліна (Сауль, 90), Вітцель (Савіч, 90) Хіменес – Аспілікуета, Коке, Де Пауль (Корреа, 80), Льоренте, Ліно (Рікельме, 90) – Грізманн, Мората (Барріос, 63).

Боруссія: Кобель – Рюерсон, Хуммельс, Шлоттербек, Матсен – Забітцер (Ройс, 85), Емре Джан (Озджан, 85), Нмеча (Брандт, 46), Санчо, Адеємі (Байно-Гіттенс, 73) – Фуллкруг (Аллер, 60).