Латвія вирішила позбавити громадянства російського олігарха Авена
08.04.2024 15:59 1584
Латвія вирішила позбавити громадянства російського олігарха Авена

Петро Авен вважається найбагатшим громадянином Латвії. Його статки оцінюють у 4,3 млрд євро.

Уряд Латвії збирається позбавити латвійського громадянства російського олігарха Петра Авена. Про це повідомляє Delfi з посиланням на голову Бюро із захисту Конституції Латвії Егілса Звієдріса.
 
За його словами, відомство чекає на інформацію щодо Авена від партнерів в Україні. Бюро розраховує, що Україна може надати інформацію про те, чи активно олігарх підтримував війну Росії.

Зараз в Україні розслідують кримінальну справу про конфіскацію фінансових активів Авена. Рішення суду в цій справі може послужити підставою для подальших дій.
 
Торік Сейм Латвії ухвалив поправки до закону про громадянство, які передбачають можливість позбавлення громадянства Латвії осіб, які, зокрема, суттєво підтримали війну Росії проти України.
 
Петро Авен - російський і латвійський мільярдер, економіст, підприємець. Він є громадянином Латвії та Росії. Авен вважається найбагатшим громадянином Латвії. Його статки оцінюють у 4,3 млрд євро. Наразі мільярдер проживає в Лондоні.
 
У 2022 році, через вторгнення Росії в Україну, мільярдер опинився під персональними санкціями ЄС, США, Великої Британії, Канади та низки інших країн. Авен був співвласником українського Альфа-банку до його націоналізації.
 
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1584
Рейтинг: 4.4/7
Всего комментариев: 0
avatar
close