Курський губернатор заявив про обстріл селища українською армією | |
|
26.01.2024
11:19
861
| |
![]() Губернатор області Роман Старовойт стверджує, що село Тьоткіно потрапило під обстріл ЗСУ, через що залишилося без тепла і електрики.У ніч з 25 на 26 січня у селищі Тьоткіно Курської області припинилася подача електроенергії і тепла в житлові будинки. Губернатор Курської області Роман Старовойт заявив, що це наслідки обстрілу з боку ЗСУ."Через пошкодження теплотраси у будинках немає опалення. Також частина селища залишилася без електропостачання. Аварійні бригади розпочнуть ремонт, як тільки це буде безпечно. Крім того, пошкоджено фасади та вікна двох багатоквартирних будинків. Обов'язково надамо допомогу у відновленні", - йдеться в повідомленні губернатора. Нагадаємо, на початку січня подібна ситуація виникла в Желєзногорьску Курської області. Тоді Старовойт теж звинувачував у всьому Україну. | |
|
Категория: Украина
861
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



