Кучер: У другому матчі проти Славії на полі була команда
Кучер: У другому матчі проти Славії на полі була команда

Головний тренер Дніпра-1 прокоментував результата своєї команди у відборі до Ліги Європи.

На результати Дніпра-1 в єврокубках вливає важка логістика і довгі переїзди. Про це після матчу-відповіді проти чеської Славії розповів головний тренер віце-чемпіонів України Олександр Кучер.
 
Водночас він відзначив дії своєї команди у грі, яка відбулась у Словаччині.
 
– Якщо порівнювати два матчі, то видно було що сьогодні на полі була команда. Хлопці не поступилися у боротьбі Славії, намагалися грати, прагнули перемогти, але пропущений гол зламав трохи нас. Все ж таки за рахунку 1:0 шанси ще були, і був момент у нас. Звісно, що не хотілося пропускати так швидко, але ми вірили у перемогу.
 
– В цілому, що можете сказати про минулі єврокубкові матчі сезону, які склались не дуже вдало?
– Важко аналізувати. Чотири матчі у нас були і єврокубках з гарними командами. У нас були великі переїзди. Звісно, що важко відновлюватися, тому що коли ти п’ять годин проводиш в дорозі, приїжджаєш і відновитися не завжди виходить.
 
– Тепер вашим суперником стане Спартак з Трнави. Що можете про нього сказати?
– Будемо ще вивчати, дивитися. Першу гру «Спартак» програв, а зараз була для них домашня гра і результат міг бути, як на їх користь, так і на користь Леха, Вже чекали на завершення матчу, щоб дізнатися з ким саме будемо грати.
 
– Те, що відстань між Трнавою і Кошицями не дуже велика – це плюс для вас?
– В цьому випадку звісно, якщо відстань невелика між містами, то це для нас плюс. З минулого гостьового єврокубкового матчу ми поверталися 16 годин і нам залишалося тільки поспати перед наступною грою.
 
– Як ви вважаєте, Спартак (Трнава)  – це сильний суперник?
– В таких турнірах легких суперників не буває. Усі віддають всі сили і емоції заради таких матчів. У нас буде нелегке протистояння. Будемо вивчати суперника, але точно знаю, що легко нам не буде.
Добавил: Loci
Категория: Спорт 394
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close