Крадіжка криптовалюти на $1,5 млрд: ФБР встановило причетних | |
|
27.02.2025
11:59
354
| |
![]() За зламом криптобіржі Bybit та виведенням активів стоїть хакерське угруповання з КНДР TraderTraitor.Федеральне бюро розслідувань США заявило, що відповідальність за одну з найбільших в історії крадіжок віртуальних активів на суму приблизно 1,5 мільярда доларів з біржі криптовалют Bybit несе Північна Корея. Про це повідомляє Reuters у четвер, 27 лютого.Агенти ФБР встановили, що за зламом криптобіржі та виведенням активів стоїть хакерське угруповання з КНДР TraderTraitor. "Учасники TraderTraitor діють швидко і вже перевели деяку частину вкрадених активів у біткойни та інші віртуальні активи, розпорошені по тисячах адрес у кількох блокчейнах", - розповіли в спецслужбі. ФБР вважає, що викрадені активи надалі будуть відмиті та зрештою конвертовані в офіційну валюту. | |
|
Категория: Украина
354
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



