Корпорація зі США планує запустити виробництво боєприпасів в Україні | |
|
19.06.2024
14:01
554
| |
![]() Northrop Grumman є третьою у світі корпорацією за оборонним доходом, який становить близько $32,5 млрд на рік.Американська оборонна корпорація Northrop Grumman планує створити в Україні виробництво боєприпасів середніх калібрів. Про це напередодні повідомило видання Breaking Defense.Відповідну заяву офіційно було зроблено одним із директорів компанії Дейвом Бартеллом під час міжнародної виставки Eurosatory 2024 у Парижі. За його словами, мова йде про боєприпаси середніх калібрів, які використовують багато бойових машин та зенітні антидронові системи. Відповідний намір є результатом урядового проєкту з державним фінансуванням з боку України та погодженням з боку уряду США. "Це наш перший проект, який оплачується українськими доларами. Ми плануємо розширити це на боєприпаси для танків, 155 мм, і інші, оскільки знаходимо інноваційні процеси", – сказав Бартелл. Він уточнив, що український уряд зараз загалом інвестує $2 млрд у оборонну промисловість. При цьому у американській компанії відмовилися від інших коментарів. Зараз Northrop Grumman є третьою у світі корпорацією за оборонним доходом, який становить близько $32,5 млрд на рік. Лідирують Raytheon Technologies Corporation і Lockheed Martin. | |
|
Категория: Украина
554
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



