КНДР три дні поспіль випробовувала електромагнітну зброю | |
|
09.04.2026
10:35
1205
| |
![]() Північна Кореяв перше відкрито заговорила про використання енергії для виведення з ладу техніки.Північна Корея повідомила про успішні випробування систем електромагнітної зброї та вуглецевих бомб. Випробування тривали три дні - з 6 по 9 квітня. Про це пише Bloomberg у четвер, 9 квітня.Лідер КНДР Кім Чен Ин назвав нове озброєння "спецактивами стратегічного характеру", які можна поєднувати та застосовувати в різних військових засобах у різних галузях. Вуглецеві волокнисті бомби призначені для замикання електромереж. Цей тип зброї зазвичай використовує електромагнітну енергію, а не вибухівку, для руйнування або пошкодження цілей, особливо електронної інфраструктури. КНДР також перевірила бойову потужність своїх балістичних ракет. Зокрема, військові випробували касетні боєголовки тактичного призначення, площа ураження якої нібито складає 6,5-7 га. Випробування зброї відбуваються в період підвищеної геополітичної невизначеності, коли на Близькому Сході тривають бойові дії, що змушує США виводити свої військові сили з Азії, а Північна Корея продовжує зміцнювати свої зв’язки з Росією та розвивати відносини з Китаєм. | |
|
Категория: Мир
1205
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



