Клуб УПЛ звільнив тренера і одразу призначив нового | |
|
05.09.2024
12:47
2336
| |
![]() Керівництво київської Оболоні вирішило розпрощатися з наставником через незадовільні результати.Валерій Іващенко більше не тренер Оболоні. Спеціаліст залишив посаду наставника київського клубу, про що було оголошено на офіційному сайті команди УПЛ.Керівництво "пивоварів" ухвалило рішення припинити співпрацю з 43-річним наставником, через незадовільні результати. "ФК Оболонь оголошує про припинення дії контракту з головним тренером Валерієм Іващенком. ФК Оболонь дякує Валерію Іващенку за виконану роботу, професіоналізм, відданість та досягнення команди. Бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі, нових перемог і великих звершень!", - йдеться в повідомлені. Зазначимо, Іващенко всю свою тренерську кар'єру провів в Оболоні, яку очолив улітку 2021 року. Одразу після звільнення попереднього головного тренера, в Оболоні оголосили про призначення нового наставника. Керувати діями гравців київського клубу відтепер буде Сергій Шищенко. Про це пише клубна прес-служба "пивоварів". Варто зазначити, що деталі угоди між фахівцем і клубом не розголошуються. Шищенко змінив біля керма Оболоні Валерія Іващенка, який працював у структурі київської команди з 2014 року. Останнім місцем роботи фахівця було житомирське Полісся, яке він у сезоні 2023/24 вивів у кваліфікацію Ліги конференцій. | |
|
Категория: Спорт
2336
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



