Хмельницька АЕС підключила до енергосистеми другий енергоблок | |
|
26.11.2022
12:47
287
| |
![]() Увечері у п'ятницю блок №2 ХАЕС було підключено до Єдиної енергосистеми України. Про це повідомив голова Хмельницької ОВАСергій Гамалій у Telegram 25 листопада. "Блок №2 ОП ХАЕС підключено до Єдиної енергосистеми України", – написав він. Гамалій зазначив, що станом на вечір за графіками було відключено електроенергію у 793 населених пунктах області. Без електропостачання залишилось 254 тис. споживачів. "Крім того, з технічних причин знеструмлено84 населені пункти області, без електропостачання 9169 споживачів", – додав глава регіону. Нагадаємо, 23 листопада було відключено усі дев'ять блоків Хмельницької, Рівненської та Південноукраїнської АЕС через зниження частоти в енергосистемі України. Відбувся блекаут після чергового масованого ракетного обстрілу російських агресорів. Тимчасово окупована Запорізька АЕС, яка не працює з вересня цього року, перейшла в режим повного блекауту із запуском усіх дизель-генераторів. Таким чином, уперше за 40-річну історію української атомної енергетики всі енергоблоки АЕС було відключено. | |
|
Категория: Украина
287
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



