Капітальні інвестиції SCM в Україні у 2023 році збільшились на 52%
Капітальні інвестиції SCM в Україні у 2023 році збільшились на 52%

Капітальні інвестиції та витрати на модернізацію в Україні склали 32 млрд грн, а українські, асоційовані та спільні підприємства групи сплатили 66,4 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів, повідомили в SCM.

Інвестиційна група SCM за 12 місяців 2023 року спрямувала на капітальні інвестиції та модернізацію в Україні 32 млрд грн (або $800 млн). У порівнянні з 2022 роком сума капітальнх інвестицій збільшилася на 52%, повідомляється на сайті групиу вівторок, 27 лютого.

"Для забезпечення енергетичної незалежності України за 2023 рік ДТЕК ввела в експлуатацію 26 нових вугільних лав, оновила понад 6 тис. км повітряних ліній та 2 тисячі енергооб’єктів, в тому числі капітально відремонтовано енергоблоки ТЕС та їхні елементи після ворожих обстрілів. Продовжилися інвестиції у другу чергу однієї з найпотужніших ВЕС у Східній Європі Тилігульську ВЕС", - говориться в повідомленні.

Капітальні інвестиції групи Метінвест були зосереджені на відновленні та розвитку безпеки ключових металургійних підприємств, підтримці технології виробництва. 

"Ремонти печей на Запоріжсталі і Каметсталі, відновлення обладнання на криворізьких ГЗК, а також, не менш важливо, на підтримці виробничої інфраструктури компанії Покровськвугілля, введення в роботу нових шахтних лав. Завдяки цьому підприємство, що розташоване на Донеччині неподалік від лінії фронту, змогло, незважаючи на війну, забезпечити українські металургійні заводи вугільним концентратом", - підкреслили в SCM.

В інвестиційній групі додали, що за результатами 12 місяців 2023 року українські, асоційовані та спільні підприємства SCM сплатили 66,4 млрд грн (або $1,8 млрд) податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. На соціальні програми спрямовано 11,4 млрд грн (або $0,3 млрд).
Добавил: Loci
Категория: Украина 103
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close