Кабмін ухвалив три антикорупційні рішення
Кабмін ухвалив три антикорупційні рішення

Уряд України на сьогоднішньому засіданні ухвалив три рішення для боротьби з хабарництвом та відмиванням грошей.

Кабінет міністрів під час засідання у вівторок, 19 вересня, ухвалив три важливі антикорупційні рішення. Вони стосуються боротьби з хабарництвом та відмиванням грошей, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
 
За його словами, по-перше, уряд схвалив законопроєкт про ратифікацію угоди з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).
 
"Україна приєднається до робочої групи щодо боротьби з хабарництвом у міжнародних ділових операціях. Вже маємо статус потенційного кандидата на вступ до організації. Крок за кроком наближаємося до повноцінного членства", - розповів глава уряду.
 
Крім того, уряд затверджує законопроєкт, що приводить законодавство України до стандартів FATF - Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних коштів.
 
"Ми ведемо діалог з FATF щодо включення Росії до "чорного списку" групи за фінансування тероризму. А поки цього не сталося, урегульовуємо процедуру внесення РФ до національного списку терористичних країн", - розповів прем’єр.
 
Цим проєктом закону також забороняється надавати кошти, активи та економічні ресурси тим, хто включений до переліку осіб, пов’язаних із провадженням терористичної діяльності та осіб, які перебувають під міжнародними санкціями.
 
Третє рішення - затвердження методології визначення кінцевого бенефіціарного власника підприємства. "Цим продовжуємо імплементацію стандартів FATF, виконуємо умови отримання макрофінансової допомоги від ЄС та зобов’язання на шляху до членства в Європейського Союзі", - резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, 6 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції запустило Єдиний портал повідомлень викривачів. На ньому громадяни можуть повідомляти про зафіксовані факти корупції.
Добавил: Loci
Категория: Украина 385
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close