Ярмоленко: Перший матч з Арісом ми зіграли не на своєму рівні
Ярмоленко: Перший матч з Арісом ми зіграли не на своєму рівні

Один з лідерів київського Динамо поділився очікуваннями від матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій.

Динамо зіграло нижче своїх можливостей у першому матчі кваліфікації до Ліги конференцій у Греції. Так вважає один з лідерів київського клубу Андрій Ярмоленко.

Футболіст під час передматчевої прес-конференції розповів про складнощі матчів за кордоном, а також запросив уболівальників відвідати гру на стадіоні Джулешті.

- Як вам грати домашній матч у Бухаресті?

- Звісно, це непросто, для нас краще грати в Україні, але зараз у нашій країні війна, тому нам доводиться грати тут. Втім, люди тут дружні до нас, і ми це дуже цінуємо.

- Ви вперше в Румунії? Чи є у вас тут друзі, адже в цій країні багато українців?

- Ні, я вже грав тут. Звісно, хочу запросити усіх наших людей та місцевих жителів, які цікавляться футболом, на завтрашній матч, приходьте та підтримайте нас. Цей матч для уболівальників, усі, хто зараз у Румунії, ви нам потрібні на стадіоні, адже ми граємо для вас.

- Яка обстановка у вашій команді, та як ви готові до завтрашньої гри?

- Звісно, ми готові. Розуміємо, що перший матч ми зіграли не на своєму рівні. У нас є 90 хвилин, щоб виправити ситуацію.

Нагадаємо, матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Динамо - Аріса, відбудеться в четвер, 17 серпня, у Бухаресті на стадіоні Джулешті.

Добавил: Loci
Категория: Спорт 269
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close