Ярмоленко: Перший матч з Арісом ми зіграли не на своєму рівні | |
|
17.08.2023
11:24
464
| |
![]() Один з лідерів київського Динамо поділився очікуваннями від матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій.Динамо зіграло нижче своїх можливостей у першому матчі кваліфікації до Ліги конференцій у Греції. Так вважає один з лідерів київського клубу Андрій Ярмоленко. Футболіст під час передматчевої прес-конференції розповів про складнощі матчів за кордоном, а також запросив уболівальників відвідати гру на стадіоні Джулешті. - Як вам грати домашній матч у Бухаресті? - Звісно, це непросто, для нас краще грати в Україні, але зараз у нашій країні війна, тому нам доводиться грати тут. Втім, люди тут дружні до нас, і ми це дуже цінуємо. - Ви вперше в Румунії? Чи є у вас тут друзі, адже в цій країні багато українців? - Ні, я вже грав тут. Звісно, хочу запросити усіх наших людей та місцевих жителів, які цікавляться футболом, на завтрашній матч, приходьте та підтримайте нас. Цей матч для уболівальників, усі, хто зараз у Румунії, ви нам потрібні на стадіоні, адже ми граємо для вас. - Яка обстановка у вашій команді, та як ви готові до завтрашньої гри? - Звісно, ми готові. Розуміємо, що перший матч ми зіграли не на своєму рівні. У нас є 90 хвилин, щоб виправити ситуацію. Нагадаємо, матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій Динамо - Аріса, відбудеться в четвер, 17 серпня, у Бухаресті на стадіоні Джулешті. | |
|
Категория: Спорт
464
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



