Японія завершила перший етап скидання води з Фукусіми | |
|
11.09.2023
18:00
625
| |
![]() З 24 серпня в океан спустили 7800 тонн очищеної радіоактивної рідини, що еквівалентно десяти повним резервуарам.Компанія TEPCO оголосила про завершення першого етапу скидання очищеної радіоактивної води з АЕС Фукусіма-1 в океан. Про це 11 вересня повідомила телерадіокомпанія NHK.Як зазначив оператор пошкодженої станції, з 24 серпня в океан щодня спускали близько 460 тонн води, а загалом за 17 днів - 7800 тонн, що еквівалентно десяти повним резервуарам. Аналіз проб морської води, взятих у межах трьох кілометрів від станції, показав максимальну концентрацію тритію 10 бекерелів на літр, що значно нижче граничного показника у 700 бекерелів на літр, при досягненні якого скидання води повинно призупинитися. У TEPCO наголосили, що витратять близько трьох тижнів на перевірку комплексу очисних і скидних установок та підготовку до другого етапу. Всього компанія планує чотири етапи скидання води до березня наступного року, під час яких в океан спустять 31 200 тонн води, що еквівалентно приблизно 40 резервуарам. Наголошується, що перш ніж випустити очищену воду в море, оператор розбавляє її, щоб знизити рівень тритію приблизно до однієї сьомої норми Всесвітньої організації охорони здоров’я. | |
|
Категория: Мир
625
| |
|
Сейчас читают
Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



