Якщо потрібний ремонт під ключ, то лише від «Прайд Буд»
Якщо потрібний ремонт під ключ, то лише від «Прайд Буд»
Коли потрібен ремонт у квартирі або приватному будинку, то найкраще звернутися до спеціалізованої компанії, яка допоможе відновити житло повністю. Компанія «Прайд Буд» пропонує свої послуги всім, хто бажає отримати якісний ремонт під ключ або виконати проект розумного будинку.

Які переваги надає компанія

«Прайд Буд» пропонує своїм клієнтам багато переваг, серед яких:
  • дизайн проект об'єкта, який узгоджується із замовником у всіх деталях;
  • служба контролю якості;
  • робота за договором;
  • знижки на чорнові матеріали до 15%;
  • можливість економії у ремонті;
  • вартість ремонту не зміниться у процесі робіт;
  • поетапна оплата робіт без передоплати;
  • гарантія за договором протягом 5 років;
  • фото та відео звіт щодо кожного етапу ремонту, якщо клієнт не може відвідати об'єкт особисто;
  • прибирання в процесі роботи, що дозволяє замовнику не турбуватися ні про що.
Саме такі послуги від компанії завжди високо цінуються замовником і дозволяють йому не сумніватися у швидкості та якості виконаних робіт.
Якщо потрібний ремонт під ключ, то лише від «Прайд Буд»

У чому користь звернення до компанії «Прайд Буд»

Команда фахівців має всі необхідні навички для проведення якісного ремонту, як у новому житлі, так і у вторинному фонді. Крім цього, до неї входять не універсальні майстри, а фахівці своєї справи. Саме тому кожен етап робіт буде проведено зі знанням справи та ретельністю. Є майстри електрики та сантехніки, плиточники, штукатури маляри, спеціалісти з вентиляції. Дизайном займатимуться фахівці з декорування.
 
Кожному клієнту надається персональний менеджер, через якого відбуваються всі переговори. Це дозволить клієнту отримувати чітку інформацію на усіх етапах ремонту. Відвідування об'єкта може бути організоване 2 рази на тиждень, якщо цього хоче замовник. Менеджер проведе всі необхідні роботи із закупівлі необхідних матеріалів, клієнту надсилатимуть усі необхідні розрахунки та чеки про покупку.

Після візуалізації ремонту замовник може бути впевнений, що всі роботи будуть виконані точно за його бажанням. Залишається лише дочекатися закінчення робіт, щоб отримати ремонт своєї мрії.
 
Майстри «Прайд Буд» не перший рік працюють на ринку послуг та виконують усі роботи строго за ДСТУ. Саме тому клієнт отримує гарантію на виконані роботи на 5 років. Залиште заявку прямо зараз, і менеджер обговорить із клієнтом усі питання. Попередня вартість ремонту залежатиме від складності роботи з об'єктом.
Добавил: Vladimir
Категория: Статьи 58
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close