Глейзери підтвердили намір продати Манчестер Юнайтед
Глейзери підтвердили намір продати Манчестер Юнайтед
Американська сім'я втомилася фінансувати клуб і готова позбутися свого активу в Прем'єр-лізі.
Манчестер Юнайтед найближчим часом може змінити власника. Нинішні боси клубу - американська родина Глейзерів, підтвердили, що готові позбутися активу.

"Червоні дияволи" на своєму офіційному сайті опублікували заяву про початок вивчення стратегічних альтернатив для клубу.

У заяві йдеться про те, що цей процес Ради директорів спрямований на покращення у клубі.

"Цей процес спрямований на прискорення майбутнього зростання клубу, щоб отримати вигоду від можливостей як на полі, так і з комерційною метою. У рамках цього процесу Рада директорів розглядатиме всі стратегічні альтернативи, включаючи нові інвестиції в клуб, продаж або інші операції.

Буде оцінено ініціативи щодо зміцнення клубу, включаючи реконструкцію стадіону та інфраструктури й розширення комерційних операцій клубу у глобальному масштабі, з метою підвищення довгострокового успіху чоловічої та жіночої команд, а також академії клубу та користі вболівальникам та іншим зацікавленим сторонам", - йдеться у повідомленні.

Власники Манчестер Юнайтед Аврам Глейзер та Джоел Глейзер прокоментували цей процес:

"Сила Манчестер Юнайтед тримається на пристрасті та відданості нашої глобальної спільноти, яка налічує 1,1 мільярда вболівальників та дописувачів. Оскільки ми прагнемо продовжувати розвивати історію успіху клубу, правління дозволило провести ретельну оцінку стратегічних альтернатив.

Ми розглянемо всі варіанти, щоб забезпечити найкраще обслуговування наших уболівальників та щоб Манчестер Юнайтед максимізував значні можливості для зростання, доступні для клубу сьогодні та в майбутньому. Протягом цього процесу ми будемо повністю зосереджені на тому, щоби служити інтересам наших уболівальників, акціонерів та різних зацікавлених сторін", - заявили власники.
Добавил: LociOlah
Категория: Спорт 32
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close