Ф'юрі обирає вигідних суперників з мінімальним ризиком - Валлін
Ф'юрі обирає вигідних суперників з мінімальним ризиком - Валлін

Шведський боксер надважкого дивізіону пояснив, чому чемпіон світу досі ні з ким не побився.

Отто Валлін елементарно пояснив, чому Тайсон Ф'юрі досі не провів поєдинок проти Олександра Усика чи будь-якого іншого боксера.

За словами шведського боксера, який вже зустрічався з британцем у 2019 році, Ф'юрі просто не хоче ризикувати, але при цьому більше заробити, а тому обирає фінансово вигідних суперників, які точно не переможуть його.

32-річний спортсмен також хотів би провести бій-реванш з Ф'юрі, але розуміє, що зробити це буде дуже важко.

"Ф'юрі в такому положенні, коли є він - один такий, а є я - і таких бійців багато, тих, хто хоче з ним побитися. Тому, я думаю, що поки його не зобов'яжуть зі мною битися, буде дуже складно досягти нашого реваншу.

Він може обирати собі суперників. Він вибиратиме бої, в яких зможе найбільше заробити і з мінімальним ризиком. Це можуть бути поєдинки навіть із такими бійцями, як Джон Джонс чи Френсіс Нганну".

Також швед розповів, чому на його думку зірвався бій Ф'юрі проти Усика.

Так, я не беру участі у переговорах, але якщо дивитися збоку, то здається, що Тайсон часто переграє і цим все ускладнює. Він суперечить сам собі.

Мені здається, що проблема у Ф'юрі. Подивіться, в Усика вже є матч, він зустрінеться з Дюбуа у серпні. Ф'юрі досі не боксував. Востаннє він побився у грудні проти Чісори. Тайсон цілком міг уже провести поєдинок та захистити титул, але він цього не зробив.

Ф'юрі постійно каже, що готовий битися з усіма і що всі уникають поєдинку з ним. Я не думаю, що хтось йому вірить. З ним дуже важко працювати", - сказав Валлін в інтерв'ю Boxingscene.
Добавил: Loci
Категория: Спорт 891
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close