Євробачення: Суспільне Культура покаже Нацвідбори восьми країн-учасниць
Євробачення: Суспільне Культура покаже Нацвідбори восьми країн-учасниць

У цьогорічному пісенному конкурсі візьмуть участь представники 37 країн. Їх прийматиме шведське місто Мальме.

Телеканал "Суспільне Культура" вперше покаже фінали національних відборів на "Євробачення" восьми інших країн-учасниць. Про це повідомляється на офіційному сайті телеканалу.

Зокрема, українці зможуть побачити Естонію, Латвію, Литву, Німеччину, Португалію, Фінляндію, Іспанію та Італію. Коментуватиме ці програми телеведучий Тимур Мірошниченко. Щодо трансляцій, то вони розпочнуться в середині березня і виходитимуть щосуботи в ефірі телеканалу та на сайті мовника.

"Ми цінуємо співпрацю з громадськими мовниками інших країн та вдячні фінському Yle, іспанському RTVE, литовському LRT, латвійському LTV, естонському ERR, португальському RTP, італійському Rai та німецькому NDR за можливість показати українським глядачам фінальні концерти, на яких визначаються представники їхніх країн на "Євробаченні", з українським коментарем. Сподіваємося, ближче знайомство з нацвідборами інших європейських країн дозволить українцям, з одного боку, порівняти підходи до нацвідбору та виділити цікаві елементи кожного фіналу, а з іншого - ближче познайомитись із широкою палітрою актуальної музики", - зазначила глава делегації України на "Євробаченні" Оксана Скибінська.

Раніше повідомлялося, що цього року офіційним представником України на Євробаченні став дует Alyona Alyona та Jerry Heil.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1008
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close