Ердоган пообіцяв продовжити блокувати вступ Швеції до НАТО
04.07.2023 11:05 996
Ердоган пообіцяв продовжити блокувати вступ Швеції до НАТО

Туреччина не відступить від своєї позиції, поки не будуть виконані всі її вимоги, зазначив політик.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган пообіцяв й надалі блокувати заяву Швеції на вступ до НАТО, поки вимоги не будуть виконані. Про це повідомляє CNN.
 
Турецький лідер заявив журналістам, що країна не відступить від своєї позиції проти вступу Швеції до Північноатлантичного альянсу, поки не будуть виконані всі її вимоги.
 
"Ми не хочемо, щоб вони давали притулок сепаратистським організаціям і негідникам з FETÖ. І я хочу, щоб всі знали, що ми не відступимо, поки всі ці вимоги не будуть виконані", - підкреслив Ердоган.

FETÖ у Туреччині називають послідовників релігійного діяча Фетхуллаха Гюлена, який з 1999 року перебуває у вигнанні в американському штаті Пенсильванія. Ердоган звинуватив його в організації спроби державного перевороту в липні 2016 року.
 
Членство Швеції досі не ратифікували лише дві країни - Угорщина та Туреччина. За неофіційною інформацією, Анкара нібито вимагає від Швеції видати або вислати підозрюваних курдських сепаратистів до липневого саміту НАТО у Вільнюсі.

Нагадаємо, у січні цього року між Туреччиною та Швецією спалахнув скандал через спалення Корану біля турецького посольства у Стокгольмі. Ердоган заявив, що після цієї та інших антитурецьких акцій Швеції не варто чекати від Анкари підтримки її заявки на вступ у НАТО.
Добавил: Loci
Категория: Мир 996
Рейтинг: 4.6/5
Всего комментариев: 0
avatar
close