Екскерівника Samsung звинуватили у крадіжці технологій - ЗМІ
13.06.2023 12:11 484
Екскерівника Samsung звинуватили у крадіжці технологій - ЗМІ

У прокуратурі повідомили, що колишній керівник обвинувачується у незаконному отриманні даних Samsung для будівництва підприємства-конкурента на території Китаю.

Колишньому керівнику південнокорейської компанії Samsung Electronics висунули обвинувачення у крадіжці технологій компанії для виробництва мікросхем у Китаї. Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що екскерівнику технічного гіганта також інкримінують створення загрози національній економічній безпеці Південної Кореї.

У прокуратурі повідомили, що колишній керівник обвинувачується у незаконному отриманні даних Samsung для будівництва підприємства-конкурента на території Китаю - за 1,5 км від підприємства корейської компанії з виробництва мікросхем.

Викрадення даних, за оцінками прокурорів, завдало збитків Samsung на суму щонайменше 233 мільйони доларів.

Обвинувачений, який пропрацював 28 років у південнокорейських виробників мікросхем, заперечує свою вину, а в Samsung Electronics ситуацію не коментують.

Повідомляється, що обвинувачення у причетності до крадіжки були висунуті ще шістьом особам, серед яких - працівник інспекційної компанії, якому закидають розголошення архітектурного плану підприємства напівпровідників Samsung.

Повідомляється, що спроба звести новий завод з використанням вкрадених даних у 2018-2019 роках закінчилася невдачею через проблеми з фінансуванням.

Раніше повідомлялося, що Samsung запускає глобальну лінійку смарт-моніторів.
Добавил: Loci
Категория: Мир 484
Рейтинг: 3.8/5
Всего комментариев: 0
avatar
close