Екс-ректор столичного вишу нарахував собі премії на 1,3 млн гривень
Екс-ректор столичного вишу нарахував собі премії на 1,3 млн гривень

Колишньому керівнику навчального закладу повідомили про підозру заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах.

Київська міська прокуратура повідомила про підозру колишньому ректору одного з провідних вищих навчальних закладів у заволодінні державними коштами в особливо великих розмірах (ч. 3, ч. 4, ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Відповідно до матеріалів слідства, протягом 2018-2020 років ректор столичного університету з метою заволодіння бюджетними коштами надавав своїм підлеглим вказівки безпідставно нараховувати йому премії. В результаті посадова особа отримала понад 1,3 млн гривень бюджетних грошей.

Обставини, що стали предметом досудового розслідування, було виявлено в ході аудиту Міністерством освіти і науки України та підтверджено фахівцями Державної аудиторської служби України та висновками судових експертиз.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУ НП у м. Києві.

Нагадаємо, антикорупційні органи повідомили про підозру колишньому голові НАК Нафтогаз України Андрію Коболєву, який преміював себе більш ніж на 229 млн грн. Тим самим екс-чиновник зловжив службовим становищем.
Добавил: Loci
Категория: Украина 49
Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
close