До п'яти років в'язниці засуджено екс-керівника Укрмедпроектбуду | |
|
26.12.2022
14:36
222
| |
![]() Вищий антикорупційний суд засудив до п'яти років позбавлення волі колишнього керівника ДП Укрмедпроектбуд за зловживання під час будівництва сучасного комплексу дитячої лікарні Охматдит. Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). "26 грудня 2022 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок, яким колишній голова ДП Укрмедпроектбуд та колишній керівник приватного підприємства - генпідрядник визнані винними у зловживаннях при проведенні закупівлі інженерного та технічного обладнання при будівництві сучасного лікувально-діагностичного комплексуНаціональної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит, що завдало понад 30 млн грн збитків", - йдеться у повідомленні. Зазначається також, що винна у зловживаннях позбавлена права обіймати посаду керівника суб'єкта підприємництва терміном на три роки. За інформацією прокуратури, генпідрядника засуджено до чотирьох років позбавлення волі - також із позбавленням права обіймати посаду керівника суб'єкта господарювання терміном на три роки. Крім того, суд задовольнив цивільний позов ДП Укрмедпроектбуд та стягнув з колишнього керівника цього підприємства та колишнього керівника приватного підприємства - генпідрядника збитки у сумі понад 30 млн грн. Повідомляється, що вирок ВАКС може бути оскаржено протягом 30 днів шляхом подання апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. | |
|
Категория: Украина
222
| |
|
Сейчас читают
Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



