До п'яти років в'язниці засуджено екс-керівника Укрмедпроектбуду
До п'яти років в'язниці засуджено екс-керівника Укрмедпроектбуду
Колишнього керівника ДП Укрмедпроектбуд визнано винною у зловживаннях під час будівництва сучасного комплексу дитячої лікарні Охматдит.
Вищий антикорупційний суд засудив до п'яти років позбавлення волі колишнього керівника ДП Укрмедпроектбуд за зловживання під час будівництва сучасного комплексу дитячої лікарні Охматдит. Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

"26 грудня 2022 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок, яким колишній голова ДП Укрмедпроектбуд та колишній керівник приватного підприємства - генпідрядник визнані винними у зловживаннях при проведенні закупівлі інженерного та технічного обладнання при будівництві сучасного лікувально-діагностичного комплексуНаціональної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит, що завдало понад 30 млн грн збитків", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що винна у зловживаннях позбавлена права обіймати посаду керівника суб'єкта підприємництва терміном на три роки.

За інформацією прокуратури, генпідрядника засуджено до чотирьох років позбавлення волі - також із позбавленням права обіймати посаду керівника суб'єкта господарювання терміном на три роки.

Крім того, суд задовольнив цивільний позов ДП Укрмедпроектбуд та стягнув з колишнього керівника цього підприємства та колишнього керівника приватного підприємства - генпідрядника збитки у сумі понад 30 млн грн.

Повідомляється, що вирок ВАКС може бути оскаржено протягом 30 днів шляхом подання апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
Добавил: Loci
Категория: Украина 76
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close